HABER DETAYLARI
Görüntülenme Sayısı: 479

TAKIMIMIZ CUMHURİYET KUPASINI KAZANDI!

Pasinler Kaymakamlığı Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü tarafından düzenlenen Cumhuriyet Kupası'nı, Pasinler ilçesinde çalışan ve Sendikamız Erzurum Şubesine bağlı üyelerimiz tarafından oluşturulan Koop-İş Sendikası Sendika Temsilciliği takımımız kazandı.

Doğayı ve Yaban Hayatı Koruma, Avcılık, Atçılık Spor Derneği ile takımımız Koop-İş Sendikası Sendika Temsilciliği arasında oynanan ve büyük ilgi gören final maçını kazanan takımımız, birincilik kupasını Pasinler Kaymakamı Kadir Perçi'nin elinden aldı.

ÜYELERİMİZ KUPAYI ŞUBEMİZE HEDİYE ETTİ

Karşılaşmalarda ter döken ve mücadeleleriyle Cumhuriyet Kupasını almaya hak kazanan üyelerimiz, Şubemizi ziyaret ederek, kazandıkları kupayı, bir plaketle birlikte şubemize hediye etti. Üyelerimiz, Şube Başkanımız Tarık Toğrul tarafından karşılandı. Toğrul, üyelerimizi yeşil sahalarda verdikleri mücadele ve elde ettikleri başarı nedeniyle kutlarken, kupayı hediye etme nezaketi gösterdikleri için üyelerimize teşekkür etti.

Koop-İş Sendikası olarak; Cumhuriyet Kupasını kazanma başarısını gösterdikleri için üyelerimizi yürekten kutluyor, üyelerimiz başta olmak üzere tüm turnuva katılımcılarını centilmenliklerinden ötürü tebrik ediyoruz.

Eposta Listesi Öneri Formu Anket Eski Site Linki