HABER DETAYLARI
Görüntülenme Sayısı: 2134

TARIM KREDİ KOOPERATİFLERİNDE YENİ DÖNEM TİS İMZALANDI

Sendikamız ile Tarım Kredi Kooperatifleri Genel Müdürlüğü arasında, Merkez Birliği, Bölge Birlikleri ve Kooperatif çalışanlarını kapsayan ve 01.01.2020-31.12.2022 tarihleri arasında yürürlükte kalacak yeni dönem toplu iş sözleşmesi imzalandı. 

Tarım Kredi Kooperatifleri Genel Müdürlüğü'nde 12 Mart 2020 tarihinde gerçekleştirilen imza törenine Genel Müdür Fahrettin Poyraz ile Türk-İş Genel Teşkilatlandırma Sekreteri ve Sendikamız Genel Başkanı Eyüp Alemdar, Genel Müdür Yrd. Muaz Saka, İnsan Kaynakları Dairesi Başkanı Davut Arpa, Sendikamız Genel Sekreteri Metin Güney, Genel Mali Sekreter Osman Aksoy, Genel Teşkilatlandırma ve Eğitim Sekreteri Murat Türkekul ile ayrıca, İşvereni temsilen I. Hukuk Müşaviri Mücahit Çetin, Disiplin ve Özlük Müdürü İrfan Çalışan, Eğitim Müdürü E. Murat Odacıoğlu, Kredi Politikaları Müdürü Veysel Tolga Atik ve Mali İşler ve Muhasebe Müdürü Fatih Oğuzhan ile Sendikamızı temsilen Toplu İş Sözleşmesi Servis Müdürü Aytuğ Balaman, Toplu İş Sözleşmesi Uzmanı Sezgin Bilgin, Toplu İş Sözleşmesi Uzman Yrd. Nergis Saat katıldı.

Törende konuşan TÜRK-İŞ Genel Teşkilatlandırma Sekreteri ve Sendikamız Genel Başkanı Eyüp Alemdar, “1991 yılında Tarım Kredi’ye girdim. Tarım Kredi’nin disiplinini, kültürünü aldım ve hiçbir zaman geldiğim yeri unutmadım.  Tarım Kredi Kooperatiflerinin daha da iyi yerlere gelmesi için, bugüne kadar elimizden gelen her tür katkıyı yaptık, bundan sonra da katkıyı vermeye hazır olduğumuzu belirtmek istiyorum.” dedi. 

Alemdar’ın ardından söz alan Tarım Kredi Genel Müdürü Dr. Fahrettin Poyraz, “Türk tarımının olmazsa olmaz, öncü niteliğindeki kooperatif yapılanması olan Tarım Kredi Kooperatiflerinin köklü bir geçmişi, geleneği var. Kooperatifçiliğin nasıl olması gerektiği konusunda tüm Türkiye’ye örnek olma sorumluluğumuz var. Bireysel anlamda da istiyoruz ki personelimiz işini yaparken mutlu olsun. Bu vesileyle görüşmeler sırasında karşılıklı anlayışla bu işi bu aşamaya getiren hem sendika tarafındaki yönetici arkadaşlarımıza hem de Merkez Birliği tarafındaki yönetici arkadaşlarımıza çok teşekkür ediyorum.” Şeklinde konuştu.

Toplu İş Sözleşmemizin başta Tarım Kredi Kooperatifleri Genel Müdürlüğü ve bağlı işyerlerinde çalışan üyelerimize, Sendikamıza ve çalışma hayatına hayırlı olmasını dileriz.
 

Eposta Listesi Öneri Formu Anket Eski Site Linki