HABER DETAYLARI
Görüntülenme Sayısı: 1754

Tarım Kredi Kooperatifleri Merkez Birliği Yönetiminden Sendikamıza Hayırlı Olsun Ziyareti

Tarım kredi Kooperatifleri Merkez Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Selahattin Külcü, Genel Müdürü Dr. Fahrettin Poyraz, Yönetim Kurulu Başkan Vekilleri Veli Sar ve Mesut Ölmez, Yönetim Kurulu Üyeleri İ. Ethem Üstüner, Ahmet Yoncacı, Yaşar Terzi ile Denetim Kurulu Üyesi İlhan Saltık 19. Olağan Genel Kurulumuz sonrası Genel Başkanımız Eyüp Alemdar’a hayırlı olsun dileklerini iletmek üzere ziyarette bulundular.

Ziyarette Genel Başkan Alemdar’ın yanı sıra Sendikamız Genel Sekreteri Metin Güney, Genel Mali Sekreter Osman Aksoy, Genel Teşkilatlandırma ve Eğitim Sekreteri Murat Türkekul hazır bulundu.

Genel Başkan Eyüp Alemdar, Sendikamızın kuruluşundan bu yana örgütlü olduğu bu önemli kurumun Yönetim Kurulu ve Genel Müdürünü ağırlamaktan duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Ayrıca, ülkemizin gündem konuları ile tarım sektöründeki gelişmelerinin ele alındığını ziyarette, Tarım Kredi Kooperatiflerinin ülkemiz tarımı için hayati önemde bir kuruluşu olduğu, tarım sektörü ve ekonomiye katkı sağlamak için verdiği çabanın ülkemiz için çok önemli olduğu vurgusu yapıldı.

Genel Başkan Eyüp Alemdar, Tarım Kredi Kooperatifleri Yönetim Kurulu ve Genel Müdürü’ne ziyaretleri için teşekkür etti.

Eposta Listesi Öneri Formu Anket Eski Site Linki