HABER DETAYLARI
Görüntülenme Sayısı: 1835

TAPU VE KADASTRO GENEL MÜDÜRLÜĞÜNDE TOPLU İŞ SÖZLEŞMESİ GÖRÜŞMELERİ BAŞLADI

Sendikamız ile TÜHİS arasında Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü ve bağlı işyerleri için imzalanacak olan toplu iş sözleşmesi görüşmelerine 13.11.2019 tarihinde başlandı.

TÜHİS toplantı salonunda gerçekleşen toplantıya; Tapu ve Kadastro Genel Müdür Yardımcısı Ömer Sinan Bayçelebi, Daire Başkanı İbrahim Öztürk, Personel Şube Müdürü Abdullah Bilgin ve Müdür Yardımcısı Gülsüm Bozkurt, TÜHİS Genel Sekreter Yardımcısı Hasan Yılmaz, Sendikamız Genel Sekreteri Metin Güney, Genel Mali Sekreter Osman Aksoy,  Ankara 2 Nolu Şube Başkanı Abdurrahim Pir katıldı.

Ayrıca toplantıda, Araştırmacı Atalay Adaklı, TÜHİS Baş Uzmanı Recep Bellici ve Uzman Osman Adıgüzel, Sendikamız Toplu İş Sözleşmesi Müdürü Aytuğ Balaman, Toplu İş Sözleşmesi Uzman Yardımcısı Nergis Saat ile İşyeri Temsilcilerimiz Ercan Cangir ve Soner Berk hazır bulundular.

Yapılan açılış toplantısında aşağıda yer alan maddeler süresi sona eren Toplu İş Sözleşmesi'ndeki şekliyle aynen kabul edildi.

MADDE 1       : TARAFLAR VE TANIMLAR

MADDE 2       : SÖZLEŞMENİN AMACI

MADDE 3       : YARARLANMA

MADDE 4       : İŞYERİ SENDİKA TEMSİLCİLERİ

MADDE 5       : İŞYERİ SENDİKA TEMSİLCİLERİNİN ÇALIŞMALARI

MADDE 6       : SENDİKA YÖNETİCİ VE TEMSİLCİLERİNİN TEMİNATI

MADDE 7       : SENDİKAL İZİNLER

MADDE 8       : SENDİKA AİDATLARI

MADDE 9       : SENDİKA YÖNETİCİLERİNİN GÖRÜŞME İSTEKLERİ

MADDE 10     : SENDİKA TEMSİLCİLİK ODASI

MADDE 11     : SENDİKA İLAN TAHTASI

 

Müteakip toplantı 20.11.2019 tarihinde saat: 14:00’de KOOP-İŞ Sendikası Genel Merkez Toplantı salonunda yapılmasına karar verildi.

Üyelerimize duyurulur.

Eposta Listesi Öneri Formu Anket Eski Site Linki