HABER DETAYLARI
Görüntülenme Sayısı: 3406

TAPU VE KADASTRO GENEL MÜDÜRLÜĞÜNDE TİS İMZA TÖRENİ YAPILDI

Sendikamız ile TÜHİS arasında Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü ve bağlı işyerleri için 01.09.2019-31.08.2021 yürürlük süreli 9. dönem toplu iş sözleşmesi imzalandı. 

Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü toplantı salonunda gerçekleştirilen imza törenine Tapu ve Kadastro Genel Müdürü M. Zeki Adlı, TÜHİS Genel Sekreteri Adnan Çiçek ve TÜRK-İŞ Genel Teşkilatlandırma Sekreteri ve Sendikamız Genel Başkanı Eyüp Alemdar ile Tapu ve Kadastro Genel Müdür Yardımcıları Adil Hakan Ayber ve Sinan Fidan, Personel Dairesi Başkanı İbrahim Öztürk, Personel Şube Müdürü Abdullah Bilgin, Müdür Yardımcısı Gülsüm Bozkurt, Araştırmacı Atalay Adaklı; TÜHİS Genel Sekreter Yardımcısı Hasan Yılmaz; Sendikamız Genel Sekreteri Metin Güney, Sendikamız Genel Eğitim ve Teşkilatlandırma Sekreteri Murat Türkekul, Ankara 2 Nolu Şube Başkanımız Abdurrahim Pir katıldı.

Toplantıda ayrıca Sendikamız TİS Servisi Müdürü Aytuğ Balaman, Uzmanımız Sezgin Bilgin, Uzman Yardımcısı Nergis Saat; TUHİS Kıdemli Uzmanı Recep Bellici ve Uzmanlar Ömer Uçar, Ahmet Sarıkaya, Osman Adıgüzel hazır bulundu.

İmzalanan toplu iş sözleşmemizin, Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü ve Bağlı İşyerlerinde çalışan üyelerimiz başta olmak üzere Sendikamıza ve çalışma hayatına hayırlı olmasını dileriz.

Eposta Listesi Öneri Formu Anket Eski Site Linki