HABER DETAYLARI
Görüntülenme Sayısı: 3198

PANKOBİRLİK GENEL MÜDÜRLÜĞÜ 26. DÖNEM TOPLU İŞ SÖZLEŞMESİ İMZALANDI.

Pankobirlik Genel Müdürlüğü ile Sendikamız arasında 01.09.2018 – 31.08.2020 dönemini kapsayan 26. Dönem toplu iş sözleşmesi görüşmeleri 01.02.2019 tarihinde anlaşmayla neticelendi.

Pankobirlik Genel Müdürlüğü'nde gerçekleşen imza törenine, Pankobirlik Genel Müdürü Taner Taşpınar ile Türk-İş Genel Teşkilatlandırma Sekreteri ve Sendikamız Genel Başkanı Eyüp Alemdar katıldı.

Ayrıca, İşveren adına Genel Müdür Yardımcısı Necmi Kurt, Baş Hukuk Müşaviri Alkım Aydaş ve Personel Müdürü Yüksel Altun, Sendikamız adına Genel Sekreter Metin Güney, Ankara 2 Nolu Şube Başkanı Abdurrahim Pir, Toplu İş Sözleşmesi Servisi Müdürü Aytuğ Balaman, Toplu iş sözleşmesi Uzmanı Sezgin Bilgin, Uzman Yrd. Nergis Saat ile İşyeri Temsilcilerimiz Hatip Mehmet Maraş ve Hüseyin Ünlü hazır bulundu.

Ayrıntılı bilgi Şube Başkanlıklarımız tarafından verilecek olup imzalanan toplu iş sözleşmemizin başta Pankobirlik Genel Müdürlüğünde çalışan üyelerimize olmak üzere Sendikamıza ve çalışma hayatına hayırlı olmasını temenni ederiz.

 

Koop-İş Sendikası

Basın Bürosu

Eposta Listesi Öneri Formu Anket Eski Site Linki