HABER DETAYLARI
Görüntülenme Sayısı: 3097

İÇİŞLERİ BAKANLIĞINA BAĞLI VALİLİKLER VE KAYMAKAMLIKLAR TOPLU İŞ SÖZLEŞMESİ İMZALANDI

T.C. İçişleri Bakanlığına Bağlı Valilikler Ve Kaymakamlıkların üyesi bulunduğu Türk Ağır Sanayi ve Hizmet Sektörü Kamu İşverenleri Sendikası (TÜHİS) ile Sendikamız arasında  15.07.2019–14.07.2021 dönemini kapsayan 4. Dönem toplu iş sözleşmesi görüşmeleri 22.10.2019 tarihinde anlaşmayla neticelendi.

TÜHİS toplantı salonunda gerçekleşen imza törenine; İçişleri Bakanlığı Personel Genel Müdür Yardımcısı Kadir Taner Eser, Türk-İş Genel Teşkilatlandırma Sekreteri ve Sendikamız Genel Başkanı Eyüp ALEMDAR ile TÜHİS Genel Sekreteri Adnan ÇİÇEK katıldı.

Ayrıca; İşvereni temsilen Personel Dairesi Başkanı Mehmet Soğukpınar, Sendikamızı temsilen Genel Sekreter Metin GÜNEY, Ankara 2 Nolu Şube Başkanı Abdurrahim Pir ve Toplu İş Sözleşmesi Servis Müdürü Aytuğ Balaman ile Toplu iş sözleşmesi Uzmanı Sezgin Bilgin, TÜHİS’i temsilen Genel Sekreter Yardımcısı Hasan YILMAZ, TİS Müşaviri Şerefettin Güler ve Uzmanlar Ahmet Sarıkaya ile Osman Adıgüzel imza töreninde hazır bulundu. 

Ayrıntılı bilgi Şube Başkanlıklarımız tarafından verilecek olup imzalanan toplu iş sözleşmemizin başta İçişleri Bakanlığına Bağlı Valilikler Ve Kaymakamlıklarda çalışan üyelerimize olmak üzere Sendikamıza ve çalışma hayatına hayırlı olmasını temenni ederiz.

Eposta Listesi Öneri Formu Anket Eski Site Linki