HABER DETAYLARI
Görüntülenme Sayısı: 1439

GENEL BAŞKANIMIZ EYÜP ALEMDAR’DAN ÜYEMİZ YAKININA ÖLÜM YARDIMI

Sendikamızın 21-22 Temmuz 2018 tarihlerinde gerçekleştirilen 19. Olağan Genel Kurulunda, Yönetim Kurulumuz tarafından verilen önergenin kabul edilmesiyle, hayatını kaybeden üyelerimizin geride kalanlarına verilmesi kararlaştırılan “Ölüm Yardımı” ödenekleri vefat eden üyelerimizin ailelerine verilmeye başlandı.

Genel Başkanımız Eyüp Alemdar, Ankara 2 Nolu Şube Başkanı Abdurrahim Pir ile birlikte 27 Kasım 2018 günü 1035 Nolu Karagedik Tarım Kredi Kooperatifini ziyaret etti. Ziyaretten sonra, Kooperatif Müdürü Mustafa Adil Doğan ve Kooperatif yetkilisi Kemal Özdemir ile birlikte, 7 Kasım 2018 tarihinde vefat eden üyemiz Hamit Yıldırım’ın evine ziyarete gitti. Ziyarette Merhum üyemizin ağabeyi Niyazi Yıldırım ve eşi Nimet Yıldırım’a başsağlığı dileyen Alemdar, “ölüm yardımı “ çekini takdim etti.

Genel Başkanımız Eyüp Alemdar burada aileye hitaben; Sendikamız Anatüzüğü’de yaptığımız değişiklikle, sosyal dayanışmanın, zor ve acılı günlerde yardımlaşmanın, gerçek bir aile olmanın bir örneğini ortaya koymaktan onur duyuyoruz. Allah tüm üyelerimize sağlık ve uzun ömürler versin. Vefat eden üyelerimize Allah’tan rahmet, yakınlarına sabır ve başsağlığı diliyorum. Dedi.

 

Koop-İş Sendikası

Basın Bürosu

Eposta Listesi Öneri Formu Anket Eski Site Linki