HABER DETAYLARI
Görüntülenme Sayısı: 941

15 TEMMUZ ŞEHİTLERİMİZİ VE GAZİLERİMİZİ ANMA PROGRAMI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

TÜRK-İŞ Genel Başkanı Ergün Atalay ve TÜRK-İŞ Genel Teşkilatlandırma Sekreteri ve sendikamız Genel Başkanı Eyüp Alemdar, beraberindeki heyet ile birlikte konfederasyonumuzun düzenlediği 15 Temmuz şehitlerimizi ve gazilerimizi anma programına katıldı.

 

TÜRK-İŞ Genel Başkanı Ergün Atalay ve TÜRK-İŞ Genel Teşkilatlandırma Sekreteri ve sendikamız Genel Başkanı Eyüp Alemdar, 15 Temmuz şehidi Ömer Takdemir'in ailesi ile gazi Cafer Yılmaz'ı ziyaret etti.

15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü kapsamında, Ankara Şeker Fabrikasındaki Şeker Camisinde şehitler için Kur'an-ı Kerim ve Mevlid-i Şerif okutulduktan sonra, 15 Temmuz gecesi bacağını kaybeden 15 Temmuz gazisi Cafer Yılmaz'ın evini ziyaret eden Atalay ve Alemdar, Yılmaz'a o gece gösterdiği kahramanlıktan ötürü teşekkür ettiler.

15 Temmuz gecesi şehit olan Ömer Takdemir'in Çubuk'un Yakuphasan Mahallesi'ndeki kabrine de giden Atalay ve Alemdar, buradan şehidin Kahramankazan'daki evini ziyaret ederek, şehide Allah'tan rahmet diledi.

Ziyarete, Türkiye Şeker Fabrikaları AŞ Genel Müdürü Mücahit Alkan, Şeker-İş Sendikası Genel Başkanı İsa Gök, Etimesgut Müftülüğü Şube Müdürü Günay Özer ve işçiler eşlik etti.

Eposta Listesi Öneri Formu Anket Eski Site Linki